Mød bestyrelsen

Her finder du en oversigt over bestyrelsen og vores kontaktinfo. Nederst kan du læse mere om hvem vi er, hvor gamle vores børn er m.m.
Jesper Kildegaard Poulsen

Jesper Kildegaard Poulsen

Formand
Email: formand@22q11.dk
Anette Norling

Anette Norling

Næstformand
Email: anette.norling@22q11.dk
Lars Tofte-Hansen

Lars Tofte-Hansen

Kasserer
Email: kasserer@22q11.dk
Trine Haulrik

Trine Haulrik

Bestyrelsesmedlem
Email: trine.haulrik@22q11.dk
Peter Schneider

Peter Schneider

Bestyrelsesmedlem
Email: peter.schneider@22q11.dk

Camilla Storm

Bestyrelsesmedlem
Email: camilla.storm@22q11.dk

Nadia El Shimy

Bestyrelsesmedlem
Email: nadia.shimy@22q11.dk