Mød bestyrelsen

Her finder du en oversigt over bestyrelsen og vores kontaktinfo. Nederst kan du læse mere om hvem vi er, hvor gamle vores børn er m.m.
Jesper Kildegaard Poulsen

Jesper Kildegaard Poulsen

Formand
Email: formand@22q11.dk
Anette Norling

Anette Norling

Næstformand
Email: anette.norling@22q11.dk
Rita Jensen

Rita Jensen

Kasserer
Email: kasserer@22q11.dk
Ida Josefine Lund

Ida Josefine Lund

Bestyrelsesmedlem
Email: ida@22q11.dk
Maibritt Jørgensen

Maibritt Jørgensen

Bestyrelsesmedlem
Email: maibritt.jorgensen@22q11.dk
Augusta Noorpil

Augusta Noorpil

Bestyrelsesmedlem
Email: augusta@22q11.dk
Rikke Ottobøker Krone

Rikke Ottobøker Krone

Bestyrelsesmedlem
Email: rikke@22q11.dk