Mød bestyrelsen

Her finder du en oversigt over bestyrelsen og vores kontaktinfo. Nederst kan du læse mere om hvem vi er, hvor gamle vores børn er m.m.
Jesper Kildegaard Poulsen

Jesper Kildegaard Poulsen

Formand
Email: formand@22q11.dk
Rikke Tidselholdt

Rikke Tidselholdt

Næstformand
Email: rikke.tidselholdt@22q11.dk
Lars Tofte-Hansen

Lars Tofte-Hansen

Kasserer
Email: kasserer@22q11.dk
Trine Haulrik

Trine Haulrik

Bestyrelsesmedlem
Email: trine.haulrik@22q11.dk
Anette Norling

Anette Norling

Bestyrelsesmedlem
Email: anette.norling@22q11.dk
Simone Andersen

Simone Andersen

Bestyrelsesmedlem
Email: simone.andersen@22q11.dk

Nadia El Shimy

Bestyrelsesmedlem
Email: nadia.shimy@22q11.dk